COMBİN YAPI

Endüstriyel yapılar, yönetim binaları, özel villa ve konutlar, tarihi binalar, sosyal tesis ve alışveriş merkezleri iç ve dış cephe giydirmeleri ile iç mekan tasarım ve uygulamalarında kompakt ve akrilik başta olmak üzere farklı ürünlerden konseptler oluşturan bir firmadır.

Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada  prestijli işler yaparak müşteri memnuniyeti alır. Türkiye’nin hemen her bölgesinde, güçlü projelere mimza atmıştır.

Kaliteden taviz vermeyen, dürüst ve saygılı ilişkiler kuran ve bunun devamını sağlamaya çalışan bir anlayış içerisindedir. COMBIN YAPI üstlendiği işleri başarıyla tamamlayıp, üretim sonucunda yıllar boyunca hizmet verebilen, sevilen ve itibar gören kent simgesi eserler ortaya çıkarmak için projelere artı değer katmayı en önemli ilkelerinden birisi saymaktadır.

Giydirme cephe ve akrilik  sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. 2017 den tibaren pazarını dünyanın daha farklı noktalarına genişletmek için çeşitli alt yapı yatırımları planlamaktadır. Mevcut kullandığı ürünler yanında yenilikçi ürün arayışını daima sürdürmekte olup, müşterilerine en yeniyi en iyi şekilde hizmet olarak sunmayı görev edinmiştir

MİSYONUMUZ

Gün geçtikçe değişen mimari tasarımlara ilham kaynağı olan cephe ürünlerinin satış ve pazarlamasında aranan öncü bir firma olmak, müşteri odaklı hizmet anlayışı rehberliğinde  farklı ihtiyaçları karşılamak amacıyla müşterilerimizi daha fazla marka ve ürün çeşitliliğiyle buluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörün sürekli değişen, mevcut talep ve beklentilerini üst seviyede karşılayacak, tercih edilme cazibesini kaybetmeyerek müşterilerine güven veren ve rakipleri tarafından saygı duyulan bir firma olmaktır.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

Seçilen malzemeler üzerinden, tarafımızca projelendirilen ürünlerin uygulaması iş süreçlerine uygun bir yol izler ve bu süreçte müşterilerimiz ile sürekli irtibat halinde kalarak onların isteklerini yerine getirilmesini hedefler.

PROJELENDİRME

TEDARİK

UYGULAMA

Menü